icon608 251 145, 795 408 255 iconNapisz email

Hafciarnia komputerowa

Szwalnia MIKONA posiada urządzenia pozwalające na wykonywanie haftu komputerowego. Może to być piękny element ozdobny lub reklamowy.

Do hafciarni komputerowej trafiają najczęściej wykroje jeszcze przed właściwym szyciem w szwalni lub tkaniny jeszcze przed wykrajaniem! Dzięki temu zdecydowanie skraca się czas realizacji zamówienia, a ryzyko ewentualnych błędów – i związanych z nimi dodatkowych kosztów - jest minimalizowane.

Na wyposażeniu hafciarni komputerowej są następujące urządzenia:

  • hafciarka Happy HCH-7,
  • hafciarka Brother VR.

hafciarnia_komputerowa.jpg

Haft komputerowy może służyć wielu celom. Jednym z nich jest haft reklamowy. Jest to elegancki sposób na wyszycie na ubraniach i akcesoriach logo firmy. W żaden inny sposób – czy to sitodrukiem, czy przez naprasowanie – nie można osiągnąć tak trwałego i zarazem stylowego emblematu. Dotyczy to zarówno koszulek czy bluz realizowanych do celów marketingowych, jak i tekstyliów sprzedawanych przez marki odzieżowe.

Haft komputerowy pełni przede wszystkim rolę ozdoby. W ten sposób można wykonać efektowne i piękne dekoracje na materiałach, które wyróżnią je pośród innych, podobnych kolekcji.