icon608 251 145, 795 408 255 iconNapisz email

Krojownia

W szwalni MIKONA działa nowoczesna krojownia, która pozwala na sprawne i szybkie szycie nawet dużych partii produktów. Do jej wyposażenia należą:

  • noże tarczowe,
  • noże pionowe,
  • nóż taśmowy,
  • trzy stoły do lagowania – w tym jeden z automatycznym odkrawaczem i lagowarką.

 

Odbywające się tu krojenie surowca, to nic innego, jak przygotowywanie według szablonów elementów projektu, które następnie trafią do szwalni.

krojownia.jpg

Każdy materiał wymaga indywidualnego podejścia. Jeans tnie się inaczej, niż dresówkę, cięcie weluru jest dużo trudniejsze, niż bawełny. Doświadczeni pracownicy krojowni firmy MIKONA wiedzą, jak podejść do każdego surowca, aby wykrój był dokładny i odbywał się bez zbędnych strat. Trafarety – czyli gotowe układy krojów – są przygotowywane z niezwykłą precyzją i oszczędnością tkaniny. Aby nie była to obietnica bez pokrycia, pracownicy szwalni przemysłowej MIKONA przygotowują dla klienta raport końcowy, w którym uwzględniają liczbę wykrojonych sztuk, zużycie jednostkowe oraz ilość wadliwego surowca.

Krojownia to miejsce, w którym dosłownie można wiele zyskać. Dzięki idealnemu krojeniu materiału klient docelowy otrzymuje wysokiej jakości, doskonale uszyty produkt końcowy – nie składa reklamacji i przywiązuje się do marki. Drugi zysk to wykrajanie w sposób, który nie doprowadza do strat surowca – dzięki temu można zaoszczędzić na zakupie, co jest szczególnie ważne przy dużych ilościach tkanin. Szwalnia MIKONA zapewnia jedno i drugie!