icon608 251 145, 795 408 255 iconNapisz email

Twoja wycena

W szwalni MIKONA nie istnieje jeden cennik, ponieważ każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia.

Ceny usług są zróżnicowane. Zależą od typu projektu i jego skomplikowania, surowca użytego do jego realizacji, dodatków i akcesoriów, pakietu usług, który ma wejść w skład działań… Im większe zamówienie, tym koszt jednostkowy spada.

Szwalnia MIKONA wykonuje wyłącznie duże serie produktów dla klientów biznesowych. Czas oczekiwania na ich realizację ustalany jest indywidualnie i kategorycznie przestrzegany, aby opóźnienia nie miały wpływu na plany biznesowe klienta.

Wycena ubrań odbywa się poprzez kontakt telefoniczny, mailowy albo formularz dostępny na stronie. Im więcej parametrów produktu zostanie określone, tym dokładniej można określić ofertę cenową szwalni.

MIKONA posiada własne kontakty branżowe i współpracuje z najlepszymi producentami materiałów i akcesoriów konfekcyjnych. Dzięki temu jest w stanie na własną rękę i po niższych kosztach zamówić nawet najbardziej unikatowe tkaniny.

Szwalnię MIKONA wyróżnia indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta. Jest w stanie kompleksowo zrealizować każde zamówienie od pomysłu do realizacji. Dzięki temu klient minimalizuje swój wysiłek i zaangażowanie związane z realizacją projektu, nie martwiąc się o efekt końcowy.

Wycena nie zawiera podatku VAT.

 

we_do_the_impossible.png