icon608 251 145, 795 408 255 iconNapisz email

Dział kontroli jakości oraz wykończenia

Szwalnia MIKONA pracuje nad tym, aby wszystkie produkty, które z niej wychodzą spełniały wymogi najwyższej jakości. Aby nie był to tylko pusty frazes, sztuka po sztuce sprawdza je dział kontroli jakości.

 

Filozofią firmy MIKONA jest produkcja tekstyliów spełniających najwyższe możliwe standardy. Wdrażane jest to na dwóch poziomach. Pierwszy z nich to realizacja projektów bez cięcia kosztów materiałów i wykonania – to sprawdzane jest już na etapie wyceny. Ubrania i akcesoria, które wychodzą ze szwalni MIKONA przynależą z reguły do klasy premium.

Drugi poziom to właśnie kontrolowanie zrealizowanych produktów pod kątem technicznym. Klient nie musi obawiać się o typowe błędy związane z szyciem, takie jak krzywe szwy, wystające nitki, luźne guziki czy nierówno wszyte metki. Wszystko po to, by spełnić, a nawet przebić wszelkie oczekiwania!

kontrola_jakosci.jpgo_nas.jpg

Dział wykończenia zajmuje się także wszystkimi elementami dodatkowymi tekstyliów, takimi jak guziki, napy etc. Są one nie tylko elementem ozdobnym, ale też muszą być praktyczne i trwałe, żeby nie ulec zniszczeniu przy codziennym użytkowaniu.

 

Wykończenie ubrań - urządzenia:

  • napownica automatyczna,
  • napownice ręczne,
  • dziurkarka,
  • guzikarka,
  • żelazko przemysłowe,
  • hafciarnia komputerowa.

 

Na życzenie klienta wszystkie produkty mogą zostać także wyprasowane oraz metkowane. Tak przygotowane mogą zostać zapakowane, a także przetransportowane pod wskazany adres.